Wind Shymphony
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wind play a shymphony!Just came and see!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 hehe..aparusi si eo!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Mizore

Mizore


Mesaje : 333
Data de înscriere : 30/05/2009
Varsta : 29
Localizare : right behind you

hehe..aparusi si eo! Empty
MesajSubiect: hehe..aparusi si eo!   hehe..aparusi si eo! Icon_minitimeSam Mai 30, 2009 6:23 pm

Heya...numele meu e Mirela...Mire pentru prieteni...sunt din Aiud*boring city*...asa ce sa mai zic..a da...imi plac mult anime-urile cum ar fi:
Bleach
Naruto
Gravtitation
Kaleido Star
Paradise Kiss
FMP
FMP?Fumoffu
HellGirl
Mew-Mew Power
FMA si lista ar putea continua...
Ei bine..personajul meu preferat masculin este Ichigo din Bleach...imi place foarte mult...
Personajul feminin este Rukia...Yoruichi tot din Bleach si mai sunt...dar acestea sunt principalele...
Asa muzica pe care o ascult:
-J-rock
-Rock
-Pop(rar ^^)
-Hip-hop...
Filme: imi plac cele horror..dar si comediile...imi place sa rad...
Carti: nu prea citesc..prefer sa fac altceva..su mai citesc fic-uri
Ce imi place sa fac: sa desenez...sa ma dau cu rolele, cu bicicleta,cu skatu'...sa pictez icoane...sa navighez pe net...sa ascult muzica.
Cteva lucruri despre mine: Sunt o fire prietenoasa, amabila, sufletista, de incredere, impulsiva...desi am invatat sa ma mai calmez..cred...oricum prefer in ultimu' timp sa nu ma mai arat^^...Sunt desteapta..desi urasc scoala am note bune si merg la olimpiadeT^T nu prea imi plac...oricum daca as avea puteri i-as da FOCCCC!!!
Imi ajut prietenii la nevoie...pot fi o prietena, dar si o dusmanca pe cinste. Cand ma enervez ar fi bine sa nu-mi stea nimeni in cale..*si asta nu o zis-o je...ci prietenii care ma cunosc si care m-o vazut nervoasa...^^*
Now..i hate: sa fiu mintita...sa se profite de mine, dar de obicei imi dau seama mai devreme sau mai tarziu^^", sa fiu copiata. Nu-mi plac prieteni falsi..prefer unul singur, dar adevarat...
Cam atat despre mine...daca mai aveti intrebari nu ezitati sa puneti...
Sus In jos
http://anime4ever.wikiforum.ro
Chou

Chou


Mesaje : 295
Data de înscriere : 30/05/2009
Localizare : in my only world with my anime boys in particular Arata ^^

hehe..aparusi si eo! Empty
MesajSubiect: Re: hehe..aparusi si eo!   hehe..aparusi si eo! Icon_minitimeSam Mai 30, 2009 6:31 pm

mai mai pe cine avem noi aci Smile) daca nu pe partenera mea de nebunii(nu d'alea)Smile) si sysa mea :X:X bine ai venit pe aici mizore happy posting and have fun ^^
Sus In jos
http://kawaii-world.forumotion.com
Shou
Admin
Shou


Mesaje : 275
Data de înscriere : 27/05/2009

hehe..aparusi si eo! Empty
MesajSubiect: Re: hehe..aparusi si eo!   hehe..aparusi si eo! Icon_minitimeSam Mai 30, 2009 6:33 pm

Welcome here , Mizore-chan!Sper sa-ti placa aici si sa te distrezi!Etto happy posting! hehe..aparusi si eo! 175699
Sus In jos
https://wind-shymphony.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





hehe..aparusi si eo! Empty
MesajSubiect: Re: hehe..aparusi si eo!   hehe..aparusi si eo! Icon_minitime

Sus In jos
 
hehe..aparusi si eo!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wind Shymphony :: Administrare :: Welcome-
Mergi direct la: