Wind Shymphony
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wind play a shymphony!Just came and see!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 *sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Xi

Xi


Mesaje : 25
Data de înscriere : 29/05/2009

*sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne? Empty
MesajSubiect: *sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne?   *sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne? Icon_minitimeVin Mai 29, 2009 4:13 am

Salut all. Sunt Xi..cele mai multe persoane ma cunosc ca: Alex, o fata baietoasa si dezordonata [cel putin, asa spune mama O.o]. Am multi prieteni, printre care se numara si Super-Poto-Portocala!! ^_^ Locuiesc in Anglia..unde sunt la liceu..chiar daca am 11 ani si sunt intr-a saptea. Ciudat, ne? Suspect Pai..ziceam sa ma las de forumuri, dar nu ma pot oprii, cine poate? Am un frate mai mic de 7 ani..il cheama Gabi..dar parca ar fi moartea T_T E ciudat, rasfatat si foarte, foarte sadic. Gata gata ca m'am saturat de scris [=))]

Ja ne!
Sus In jos
Shou
Admin
Shou


Mesaje : 275
Data de înscriere : 27/05/2009

*sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne? Empty
MesajSubiect: Re: *sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne?   *sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne? Icon_minitimeVin Mai 29, 2009 4:17 am

Salut!Welcome here , Alex!Sper sa-ti placa pe-aici , sa te distrezi si sa-ti faci prieteni noi!Etto happy posting! *sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne? 175699
Sus In jos
https://wind-shymphony.forumgratuit.ro
Xi

Xi


Mesaje : 25
Data de înscriere : 29/05/2009

*sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne? Empty
MesajSubiect: Re: *sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne?   *sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne? Icon_minitimeVin Mai 29, 2009 4:18 am

Pai, mersi de intampinare Shou-kun Smile Da, normal ca ma voi distra Wink
Sus In jos
Yuna
Admin
Yuna


Mesaje : 20
Data de înscriere : 27/05/2009

*sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne? Empty
MesajSubiect: Re: *sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne?   *sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne? Icon_minitimeVin Mai 29, 2009 6:18 pm

*sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne? 807344 Welcome pe forum, Xi ^^' Happy posting&have fun Very Happy si eu am o sora mai mica[,] care seamana cu Moartea in persoana
Sus In jos
Xi

Xi


Mesaje : 25
Data de înscriere : 29/05/2009

*sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne? Empty
MesajSubiect: Re: *sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne?   *sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne? Icon_minitimeVin Mai 29, 2009 9:58 pm

Mersi de intampinare Yuna-chan! Eh, asta e, fratii mai mici sunt moartea..te bantuie zi de zi Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





*sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne? Empty
MesajSubiect: Re: *sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne?   *sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne? Icon_minitime

Sus In jos
 
*sigh* Trebuie sa imi fac si prezentarea, ne?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wind Shymphony :: Administrare :: Welcome-
Mergi direct la: